Antik Og Auktion Samling

Auksjon kjøp og salg av antik gull sølv og diamanter i sandnes stavanger og jæren i rogaland.

Antik og auktion samling. Antik auktion er troværdigt om priser seriøst som opslagsværk toneangivende om tendenser og inspirerende og ikke mindst underholdende. Det kan sies at det ikke finnes grenser for hva som kan selges på auksjon det er kun et pris. Send oss en kort e post på butikken antik no så sender vi deg en invitasjon når auksjonsdato fastsettes antik auksjon as ble startet den 13.

Fra gamle lekebiler til veteranbiler dukkemøbler til stuemøbler gullvarer kunst antikviteter klær og snurrepiperier. Vi har våre butikker i langgaten 24 inngang fra flintergata og i langgaten 22. Magasinet antik auktion er for alle som er særligt interesserede i antikviteter loppefund kunst og design.

Magasinet antik auktion er for alle som er særligt interesserede i antikviteter kunst og design. I tillegg til eget auksjonshus i storgaten 61 i sandnes. Antik auktion er troværdigt om priser seriøst som opslagsværk toneangivende om tendenser og inspirerende og ikke mindst.

I dag auksjonerer vi bort alt mulig av forskjellige effekter i storgaten 61 i sandnes. Det er samleres foretrukne printmedie og det uundværlige og eneste brancheblad for antikvitetshandlere. Vi har primært specialiseret os i mindre genstande gave artikler orientalsk smykker kuriosa med mere.

Part of aller media a s. Hold dig opdateret på det seneste inden for kunst design og antikvitetet. Vi plejer at sige hos antik 44 finder du det du ikke kan finde andre steder.